2017 Bayan Parka Modası

2017-bayan-parka-modasi

Parkalar belki de kendinizi en özgür ve rahat hissedebileceğiniz parçalardandır.  Aynı zamanda son bahar ve kış aylarında da sokak modasının en güçlü karakterlerinden biri olan parkalar uzaktan bakıldığında içlerinde biraz serkeşlik biraz da özgürlük barındırırlar nedense… Military akımının  desteklediği bu parçaları 2016 -2017 sonbahar–kış modasında da meraklıları rahatça kullanabilir.

İçi müflonlu  ya da kürklü olan modellerini bulabileceğiniz gibi sonbahar havalarına daha uygun kaçacak olan daha ince dokuluları da içinde bulunduğumuz dönemde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elbette kürklü ve boyutları daha büyük  maskulen tarza kaçanlar parkalar soğuk kış ayları için daha kullanışlı olacaktır.

Kombin açısından tamamlayıcı olarak ilk akla gelenler elbette ki jeanler, taytlar, dar kanvas pantolonlar ya da postal gibi parçalar olmakta. Kısacası parkalarınızla boru paça jeanlerinizden, skinnylere, streightlere kadar aşınmış ya da yırtık jeanlerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şayet altına postal giymek istemezseniz kovboy çizmelerinden de tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir