2018 Kış Trendleri

Geçtiğimiz kış senenin en moda rengi pembeydi. Birçok kadının gardırobunda, sokak stillerinde fazlasıyla gördüğümüz pembe, bu yıl yerini kırmızıya devrediyor! Ünlü giyim markalarının yeni sezon koleksiyonunda şimdiden kendini gösteren kırmızı renk, palto, ceket ve gömleklerde aranılan renklerden biri haline geliyor.

Bu Sezon Söz Sırası Botların!

Her kışın vazgeçilmezi olan botlar, bu kış söz hakkını elinde tutmaya hazırlanıyor. Işıltılı dokuların ve ihtişam dolu botların zirveye oynadığı 2018 Kış sezonu, geçen yılın aksine oldukça iddialı!

Yeni Sezonun Gözdesi Fitilli Kadife

Bu sezon moda kadınları alıyor ve 70’li yıllara ışınlıyor. 70’lerde göz dolduran fitilli kadife takımlar, sezonun gözde modelleri arasında kendine yer buluyor. Nostaljik esintileri sokağa dökmeyi seven kadınlar, yeni sezonda bu takımları tercih edebilir.

Sıradışı Çoraplarla Sıradışı Tarzlar

Geçen sezonun vazgeçilmezi olan file çoraplar rafa kalkarken, yerini dantelli ve kabarık dokulu çoraplara bırakacak! Özellikle eflatun, mor vb. renklerin gündemde olacağı çorap modası, 2018 trendlerini farklı bir yöne çekecek.

Çalışan Kadınlar Bu Sezon Çok Rahat!

90’ların blazer, pantolon takımlarını bilmeyen yoktur. Özellikle çalışan kadınların göz bebeği olan bu takımlar, yeni sezonda kendini yeniden gösterme şansı bulacak. Döneminin aksine modern kesimlerle günümüze uyarlanan bu takımlar, çalışan kadınlar için hem şık hem de rahat!

Belinizi Ortaya Çıkarma Zamanı!

Defilelerin olmazsa olmazlarından olan kemerler, geçtiğimiz sezon geri adım atmış ve ortalardan kaybolmuştu. Ancak yeni sezon trendleri sayesinde, kemerler geçmişin acısını çıkaracak! Bu sezon kemerleri istediğiniz parçayla birlikte rahatça kullanabileceksiniz. Kaban, kazak, gömlek bunlardan sadece birkaçı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir