Balyajlı Saç Modelleri

balyajli-sac-modelleri

Balyajlı saç geçen sene başlayan moda fırtınasını bu sene de devam ettiriyor. Saçlara çarpıcı bir efekt veren balyaj uygulaması ile siz de saçlarınızda modayı yaşayabilirsiniz.

Her Modele Uygun

Uzun saçlardan kısa saçlara tüm saç modellerine uygulanabilen balyaj tekniği saçlarında şıklık yaşamak isteyen kadınlar için birebir. Ayrıca eğer saçınızı değiştirmek istiyorsanız ancak bunun için cesaret edemiyorsanız saçınıza balyaj uygulayarak gölgeler verebilir saçınızı daha ilgi çekici ve trend bir hale getirebilirsiniz.

Bu sezonun modası olan omuz uzunluğundaki saçlar balyaj tekniğini çok hoş bir şekilde taşıyor. Kısa açınızın gösterişine gösteriş katmak için balyajlı saçı tercih edebilirsiniz. Kısa balyajlı saçınızla doğal bir makyaj, kot pantolon ve gömleklerle bohem bir görüntü yakalayabilirsiniz.

Uzun saçlarınıza uygulanan balyaj yönteminin en önemli püf noktası ise saçta bir ombre etkisi yakalamaktır. Renk koyudan açığa yavaş yavaş geçmelidir ki hem başarılı bir balyajlı saç işlemi olsun hem de saçlarınız ahenkli ve canlı gözüksün. Uzun saçlarınıza uygulayacağınız su dalgası görünümündeki maşalarla saçlarınızı hareketlendirebilirsiniz. Uzun balyajlı saçlarınıza yapacağınız at kuyruk da hem sizi uzun süren saç yapma ritüellerinden kurtaracak hem de size yenilenmiş ve sportif bir görünüm kazandıracaktır. Günlük bir kullanım olan aynı zamanda özel günlerde de kullanacağınız örgü modelleri de balyajlı saçlarınızda oldukça hoş görünecektir.

Karamel Balyajla Dikkat Çekin

Genelde balyajlı saçlarda sarı renk tercih edilir ancak son dönemlerde popülerleşen karamel renginde de balyaj yaptırmak mümkündür. Özellikle doğallıktan ödün vermek istemeyen bayanlar karamel ve kahve tonlarındaki balyajlı saç modellerine de göz gezdirebilir. Kızıl saç rengi seven bayanlar kızıl tonlarında balyajı da tercih edebilirler.

Daha çok dikkat çekmeyi ve yenilikleri denemeyi seven bir yapınız varsa bu sezon ünlülerde görmeye yavaş yavaş alıştığımız ve hayatımıza giren oldukça da güzel duran pembe, mavi, yeşil gibi renklerde de balyaj uygulaması yapabilirsiniz. Koyu kahve saçınıza beyaz sarı renklerde balyaj attırarak da daha sıra dışı bir görüntü yakalayabilirsiniz. Özellikle deri ceket gibi parçalarla oldukça uyumlu görünen bu saç rengini siz de deneyebilirsiniz. Balyajlı saçlara sahip kadınlar makyajda da daha cesur renkleri kullanabilirler.

Daha fazla bilgi ve model için www.sonsacmodelleri.com/2016-balyajli-sac-modelleri.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

balyajli-sac-modeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir