Dar Kotlarla Giyilebilecek Ayakkabı Modelleri

Kadın ya da erkek birçok kişinin vazgeçilmezlerinden olan kot pantolonları, boru paça ve geniş paça gibi çok çeşitli modellerde üretilmekte ve bugün tüm dünya üzerinde milyarlarca kişi tarafından tercih edilmektedir. Giyim konusunda yapılabilecek kombinlere ayrı bir şıklık katan dar kot pantolonları ile isteyen her kadın çok daha seksi ve modern bir görünüme kavuşabilmektedir. Ancak kot pantolonları ile gerçek anlamda şık bir görüntü elde edebilmek için kombinlenecek olan ayakkabı modellerine de özen göstermek gereklidir. Buna göre içerisinde bulunduğumuz yılda moda olan ve dar kotlarla giyilebilecek ayakkabı modellerine belli başlı bazı başlıklar altından örnekler verilebilmektedir.

Stilettolar

Dar kotlarla giyilebilecek ayakkabılar içerisinde ilk sırada yer alan stilettolar, belki de kot pantolonlar ile kombin yapılabilecek en iyi ayakkabı tasarımlarının başında gelmektedir. Zarif ve ince bir görünüm arzu eden tüm bayanlar, uzun topuklu ve sivri burunlu stilettolar ile bu isteklerini kolaylıkla yerine getirebilmektedir. Stiletto almayı düşünen fakat renk konusunda kararsız kalan bayanlara ise deve tüyü, siyah ya da kırmızı seçenekleri önerilebilmektedir.

Kalın Topuklu Botlar

Dar kotlarla giyilebilecek ayakkabılar arasında en az stilettolar kadar şık duran bir başka seçenek de kalın topuklu botlardır. Özellikle soğuk kış günlerinde tercih edilebilecek siyah kalın topuklu botlar ile hem şık hem de asi bir görünüm elde etmek mümkün olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir