Düğünler İçin Çiçek Önerileri


Sevdiklerinizle yaşadığınız her an özeldir. Sizler mutlu beraberliklerden sonra hayatlarınızı birleştirmek isterseniz. Aynı çatı altında yaşayıp bir bütün olmanın, aile olmanın hayalini kurarsınız. Ömrünüzü geçirmeyi ve onunla yaşlanmayı düşündüğünüz kişiler ile evlenip yuva kurmayı kim istemez ki. Ama bu özel günleri tasarlarken ufak tefek kararsızlıklar yaşanabilir. Damat adaylarını çok ilgilendirmeyen tüm detaylar gelinler tarafından işlenerek itina ile düşünülür. Çünkü her kadın gününün güzel olması için çaba harcarlar.

Günlerce planlar yapılır. En ince ayrıntısına kadar fikirler üretilir. Anne, arkadaş ve dostlarından onaylar alınır. Çiçekten tutunda ayakkabısına, düğün arabasının süsüne, masa sandalye süslemelerine, makyaj ayrıntılarına, gelin tacına kadar düşünmesi gereken birçok konu vardır. Tabi ki her gelin bir süre uğraş verdikten sonra bu detayların üstesinden gelmeyi başarabilir. Son dönemlerde yapılan düğün seçimleri arasında salon düğünlerinden çok kırda yapılan düğünler tercih edilmeye başlandı. Kır düğünü ve çiçekler ortama oldukça ferah bir hava katarak günün renkli geçmesini sağlamaya başladı.

Daha salaş toplanan saçlar ya da salınan saçlar üzerine takılan ufak kır çiçekleri ile gelinlerin kendini kasmadan daha rahat hissetmesini sağlıyor. Masaların ve sandalyelerin sevimli bir şekilde abartı olmadan süslenmesi ortama hoş bir hava katıyor. Bu nedenle tercihler arasında ön sıralarda yer alıyor. Ortamın ferahlığı ve sıcaklığı birleşince görüntü muhteşem bir hal alıyor. Her genç kızın hayalini gerçekleştirecek düğünler kır düğünleriyle buluşuyor. Zaman içinde değişen mekân farklılıkları düğünlerin daha orjinal olmasını sağlıyor.

Eski dönemlere oranla şimdiler de düğünler daha eğlenceli geçiyor. Göze hitap eden görselliği ile bizlere şölen sunan düğünler ilk sıralarda yer alıyor. Sizlerde en güzel gününüzü dilediğiniz şekilde geçirmek istiyorsanız araştırmalarınızı yaparak hayalinizdeki düğünü canlandırın. Parçalar birleşince ortaya ömürlük bir düğün hikâyeniz çıkacaktır.

http://www.cicekmarket.com/cicekler/nikah-dugun/ adresinden  Nikah ve Düğünler için Çiçek seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir