Güzellik Ürünü Magnetic Lash Özellikleri

Magnetic lashmanyetik kirpik çeşitleri piyasada alternatif bir kirpik arayan kişilere yönelik geliştirilmiştir.Eskiden yapışkanlı kirpik kullanan ve bunları kullanmak istemeyenler için ürün idealdir. Kirpiklerden bazıları zor şekilde takılıp çıkarılır. Ayrıca bazen de kirpik yapısı zarargörebilir. Bu gibi hallerde manyetik kirpikler beklentilerinizi karşılayacaktır. Ürün son derece pratik ve işlevseldir. Bu nedenle magneticlash piyasaya sürüldüğünden bu yana kısa sürede geniş bir kitleye ulaşır.

Manyetik Kirpik Çeşitleri

Manyetikkirpikler kendi içerisinde değişik 4 farklı çeşide ayrılır. Bunlar az, orta,  çok ve ultra yoğun ürünlerdir. Az yoğun olanları günlük kullanımda tercih edebilirsiniz. Ayrıca zaten çok da az kirpiğiniz yoksa bunu alabilirsiniz. Yani ekstra çok desteğe ihtiyacınız yoksa bundan alabilirsiniz. Orta yoğunlukta olan kirpikler de yine günlük kullanımda idealdir. Doğal bir görüntü alınır ve az yoğun olanlara göre daha uzundur. Üçüncü seçenek olan yoğun kirpikler diğer ikisine göre daha da yoğun ve çarpıcı bakışlar sağlar. Ok kirpik tercih edenler için uygundur. Son olarak ultra kirpikler de özel günlerde kullanım için tasarlanmıştır. Yoğunluk seviyesi en fazla olandır. Bütün göz kapağını kaplayan bir görüntü verir. Bakışlarınız belirgin şeklide vurgulayıcı olur.

Manyetik Kirpik Nasıl Kullanılır?

Birçok kişinin merak ettiği konu manyetik kirpik çeşitlerinin nasıl kullanıldığıdır. Bu konuda ürün kirpik altlarındaki mıknatısla sabitlenmekte ve bu şekilde kullanılmaktadır. Sabitleme işlemi yaparken önce uç kısmından tutulur. Daha sonra da kirpiğin üst kısmına doğal olacak şekilde hizalanır. Bu işlem sonrasında üsttekine hizalanacak diğer kirpik tutulur daha sonra göz kırpmadan birbirine yapıştırılır. Yapıştırma işlemi en fazla birkaç dakikada tamamlanır. Eliniz alıştıkça daha hızlı yapabilir ve birkaç saniyede işlemi yapabilirsiniz. Ancak yapışkanlı kirpikle göre kıyaslandığında çok daha hızlı ve pratik kullanımı olduğu söylenebilir.

Manyetik Kirpik Temizliği

Magnetic lashmanyetik kirpiktemizliği önem teşkil eden bir diğer konudur. Çünkü göz kapaklarında kullanılacak olan ürün doğruşekilde kullanılmazsa sonuçta iltihap kaynağı olabilir.  Bu nedenle manyetik kirpikler için şu aşamaları takip ederek temizlik işlemleri yapmanız önerilmektedir:Temizlemesuyumagne wash kirpiklere uygulanmadan önce saklama kutusuna dökülür ve yaklaşık 5 dakika buradan bekletilir. Temizliği bu şekilde sağlanmış olur. Eğer makyajınızı temizleyecekseniz ve bu sırada kirpiklerinizde manyetik kirpik varsa bir pamuk üzerine temizleyici damlatırsınız. Daha sonra hafifçe çok bastırmadan göz çevresini temizlemeye başlarsınız. Bu noktada ürünün kullanımı sırasında talimatlara uyulması gerektiğini de eklemek gerekiyor. Yani çocukların ulaşamayacağı yerlerde bu ürünü saklamanız ve hijyen kurallarına ayrıca önem vermeniz gerekir. Manyetik kirpikler siz doğru şekilde kullandığınızda hayatınıza birçok açıdan avantaj sağlar. Manyetik kirpik kullananlar arasında iseniz görüşlerinizi bekleriz. Ürünü 1 yıl boyunca sorunsuz takabilirsiniz. 300 kere takılıp çıkarılma garantisi vardır. Size rahatsızlık verecek bir durum yaratmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir