Hamileler İçin Rahatlığı Vaat Eden Gecelikler

Hamilelik dönemi, kadınların en rahat hissetmeleri gelen süreçtir. Hamilelik sürecinin ilk 3 ve son 1 ayında, bebeğin düşme tehlikesi olmasından dolayı, anne adayının birçok faktöre dikkat etmesi gerekir. Rahat formda giysiler seçmekte, bunların arasında yer almaktadır. Hamileliğin rahat geçmesi adına rahat, bol formda giyimler tercih etmek doğru bir karar olacaktır.

Hamilelik dönemi boyunca önem verilmesi gereken bu konu, doğumun ardından gelecek olan lohusalık süreci içinde geçerlidir. Lohusalık sürecindeki kadınlarında, rahat hareket edebilmek ve meşakatli günler geçirmemek amacıyla, rahatlığı sağlayacak kumaş modelleri ve doğru formlardaki lohusa gecelik modellerini temin etmeleri gerekiyor.

1 yıla yakın sürecek olan özel, mutluluk dolu, ancak birazda meşakatli hamilelik sürecinde, kadınların evde geçireceği vakit çoğalmaktadır. Evde geçen günler, özellikle hamileliği hassas geçen kadınlar için daha fazladır. Bu günlerde yanınızda bulunacak olan aile, çevre ve tüm sevdiklerinize iyi görünmeniz gerekiyor. Bunun için giydiklerinize dikkat etmeniz, doğru ve yerinde bir karar olacaktır.

Bu durumlar dikkate alındığında, hamile pijama ve lohusa gecelik modellerinin akılalmaz derecede çok olduğu, hamile ve lohusa modası devreye giriyor. Her yıl, her anne adayı düşünülerek güncellenen bu moda kategorisi, anne adaylarına rahatlığı nasıl sağlayabileceklerini düşünerek yenileniyor. Bu güncelleme ise, hayallerin bile ötesinde muhteşem modellerin, anne adaylarının beğenisine sunulması anlamına geliyor.

2016-2017 sezonu hamile modasında, penye kumaşın fazlaca tercih edildiğini görüyoruz. Hamile pijamalarında sıkça göreceğimiz bu kumaş, hem uygun fiyat hem de rahat, sağlıklı bir giysi garantisi vermiş oluyor. Birçok kıyafetin üretiminde kullanılan penye kumaşlar, hamile pijamalarında birçok modelde göreceğimiz kumaşların başında geliyor. Seçenek yelpazesi ise, bununla sınırlı kalmıyor ve şifon, saten gibi özel kumaşlardan üretilen pijama ve geceliklerde, şıklık isteyen annelerin seçimi olmak için hazırda bekliyor. Aynı özenin lohusa gecelik modellerinde gösterildiğini belirtmekte fayda var. Gecelik denince akla gelen mini, jarse, şifon gibi zor kumaş ve modellerin yanında, lohusaları düşünerek tasarlanan penye ve uzun formda gecelikler oldukça şık bir görüntü sağlıyor.

Bu kadar fazla seçenek, anne adaylarını ve yeni anne olan lohusa kadınları beklerken, rahatlık ve şıklık sağlayacak hamile pijama ile lohusa gecelik modellerine yüz çevirmek imkansız. Uygun fiyat yelpazeleri, rahatlığın düşünüldüğü modelleriyle hamile pijama ve lohusa gecelik modellerini, hem internet üzerinden hem de anne-bebek alışveriş mağazalarından edinebileceksiniz.

Yeni sezonda dikkat çeken hamile pijama ve lohusa gecelik modellerinde, tasarıma dikkat çekmek gerekirse kareli kumaşlar, pamuklu ve likralı kumaşların kullanıldığı, nane yeşili, ekru, pembe gibi renk tonlarının tercih edildiği pijama ve gecelikler bulmak mümkün. Bunun yanı sıra ekose kumaşların, hamile pijama ve lohusa gecelik modellerinde ön planda olduğunu belirtmekte fayda var. Ayrıca 3’lü pijama takımlarının fazlasıyla yer alacağı hamile modasında, sabahlıkta pijama paketlerine eklenmiş durumda.

Sadeliği sevenlerin tercih edebileceği ekru, toz pembe, sütlü kahve gibi renk tonlarının yanı sıra, iddialı anne ve anne adaylarının tercih edeceği kırmızı, pembe, turkuaz gibi renk tonları da, hamile ve lohusa modasının içinde yer alan renklerden sadece birkaçı.

Bunun dışında kollarda, yakalarda ve eteklerde yer verilen tül, dantel gibi detaylar, rahatlığın garantisi bu modellere stil katmayı başarıyor. Pijamalarda bele takılan çiçekli kemerlerin de, neşeli bir görüntü sağladığını belirtelim.

Bu özel günleri, kendinizi şımartarak geçirebilirsiniz. Bunun için milyarlar ödemenize gerek olmadını unutmayın. Siz anne adaylarının ve lohusaların rahatlığı, herşeyden önemlidir. Yüzlerce model bulabileceğiniz lohusa gecelik ve hamile pijamalarından, birkaç tane edinmenizde fayda var. Böylelikle evde vakit geçireceğiniz zamanlarda hem rahat hem de şımarmış hissedebilirsiniz. Kendinize bir iyilik yapın ve bu özel anları, daha da özel yapma fırsatını kaçırmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir