Kürtaj Ankara Klinikleri

Devam etmesini istemediğiniz bir gebeliğiniz var ise 10. Haftaya kadar isteğinize bağlı olarak doktorlar tarafından gebeliğinize son verilme işlemine kürtaj denilmektedir. Kürtaj kesinlikle hekim kontrolünde ve onun operasyon ile yapılmalıdır. Kürtaj Ankara kliğinden hizmet veren Doktor Uzay Yıldırım, birçok farklı teknik ile daha çok hastanın durumuna göre ve gebeliğin haftasına göre kürtaj tekniğine karar veriyor ve çok daha güvenli aynı zamanda kolay bir süreç olmasını sağlamış oluyor.

Kürtaj Yaptırırken Dikkate Edilmesi Gereken Noktalar

Kürtaj yaptırırken dikkat edilmesi gereken noktaların en başında zaten doğru uzman ile çalışmak olacaktır. Asla bu işin doktoru olmayan ve sadece sizi zor anlarınızdan kurtarmak için sağlığınızı hiçe atacak merdiven altı adresler ve kişiler ile çalışmayınız. Kürtaj Ankara’da güvenilir ve sizi anlayabilen bir hekim olarak önerebileceğimiz Uzay Yıldırım ile daha güvenli bir kürtaj yaptırabilirsiniz.

Hangi Tür Kürtaj Çeşitleri Vardır?

Kürtaj Ankara kliğinde uygulana birçok farklı kürtaj teknikleri vardır. Annenin gebelik ayı ya da kilosu ya da var olan diğer hastalıkları gibi tüm önemli bilgiler toplanarak yapılacak kürtaj türüne karar verilir. Vakumlu kürtaj en çok yapılan tekniklerden biridir.

Vakumlu Kürtaj Nasıl Yapılır?

Vakumlu kürtaj da yapılan adım rahmin içine yerleştirilen bir kanül ile, elektrikli bir vakum cihazına bağlanarak gebeliğin sonlandırılması ile yapılır. Bu yöntem çok daha güvenlidir ve tek bir operasyonda gebeliğin sonlandırılması amaçlanır. Dolayısı ile sizler vakumlu kürtaj mı yoksa farklı bir kürtaj tekniği mi sizlere sunuluyor konusunda da doktorunuz ile rahatça konuşabilmelisiniz.

Doktor hasta ilişkisi zaten çok önemli iken, kürtaj konusunda çok daha önemli oluyor. Vakumlu kürtaj tekniği ile acı hissetmeden yaptırmak ve kendinizi çok daha rahat hissetmek için Doktor Uzay Yıldırım’dan randevu alarak görüşmeye gidebilirsiniz. Ankara doktorlarından olan hekiminiz ile artık zorlu olan kürtaj sizler için çok daha güvenli olacak. www.uzayyildirim.com adresinden bilgilerine ulaşarak randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir