Lierac Phytolastil Jel ve Solute Solusyon

Lierac markası hedefe yönelik olarak geliştirmiş olduğu cilt ve vücut bakımı ürünleriyle dikkat çekmektedir. 1975 yılında Dr. LeonCariel tarafından Fransa’da kurulmuştur. Kurulduktan çok kısa bir süre sonra ise Lierac markasının uzmanlığından bahsedilmiştir. Fransız çekiciliği ile birleştirilen bu müthiş formüllerin göz alıcılığı ve etkinliği bütün ürünleri ile zevk şölenine dönüştürmektedir. Geliştirdiği ürünler ile beraber cildin yüzeyini pürüzsüzleştirmek hedefidir. Lierac ürünleri her yaşta güzel ve bakımlı görünmenize yardımcı olmaktadır. En iyi aktif bileşenlerle desteklenen güvenilir ve oldukça kaliteli hizmeti bizlere sunmaktadır. Lierac markası tüm yaş gruplarına hitap etmekte olan bir kozmetik markasıdır. Ayrıca cildinizin ve vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm bakımı sağlamaktadır.

Lierac markasının farklı olan cilt tipleri ve sorunlarına yönelik olarak geliştirdiği birçok farklı ürün serisi yer almaktadır. Bu serilerin içerisinde ki Arkéskin+ serisi ile cilt sıkılaştırılarak ışıltı kazandırılır.Hydragenist serisi ile de cilt derinlemesine nemlendirilerek aynı zamanda yaşlanmaya karşı da korunmaktadır. Initiatic serisi ile beraber 30’lu yaşlardan sonra görülen ilk kırışıklık çizgileri diye tabir edilen çizgilerin engellenmesine yönelik olan bir seridir. En son bilimsel gelişmelerden ilham alınarak geliştirilmiş olan yüksek teknolojili yaşlanma karşıtı ürünleri HauteCouture özelliği sayesinde oldukça hoş kokulu formülleriyle her yaşa hitap etmektedir. Ayrıca en etkili çözümleri de beraberinde sunmaktadır. Etkinlik ve kullanım zevkinin oldukça uyumlu kombinasyonu olan Premium serisi de yüksek derecede hyaluronik asit içermektedir. Aynı zamanda antioksidan ve besleyici özelliklere de sahiptir. Phytolastil bakım ürünleri de çatlakların görünümünü azaltmaya yardımcı olan ürünlerdir. 35 yıldan beri nesilden nesile geçen oldukça önemli ve etkili lider bir çatlak bakım ürünüdür. Sunific güneş serisi ise oldukça gelişmiş güneş bakım teknolojisinden yararlanılarak geliştirilmiştir. Bu güneş serisindeki ürünlerin karşı konulamaz bir yapısı bulunmaktadır. Bu yapı sedefsi bir yapıdır. Parlak ve bronz bir tene kavuşmanızda en büyük destekçiniz olacaktır. Lierac markasının sahip olduğu bu bilgiler kuruluşunda yatan temel prensiplere dayanmaktadır. Bu prensipler tıbbi uzmanlık, güçlü etik değerler ve bilimsel güvenilirliktir. Lierac markasının kurulduğu ilk andan itibaren günümüze kadar bu üç prensip temel alınmıştır. Bu prensipler de daima yer yeni ürünün geliştirilmesine rehberlik etmiştir.

Lierac markasının en fazla tercih edilen ürünleri arasında LieracPhytolastil Jel ve SoluteSolusyon yer almaktadır. LieracPhytolastil bir çatlak bakım jelidir. Karın, göğüs ve basen bölgeleri için etkili bir çatlak bakım jelidir. Tüm cilt tiplerine hitap edebilen bu jel ergenlik ve ani kilo değişimi yaşanan dönemlerde cilt elastikiyetinin arttırılmasını sağlamaktadır. Bu sayede de çatlak görünümünü engellemektedir. LieracPhytolastil jel çatlak görünümü karşıtı bir bakım sağlamaktadır. Çatlak oluşumuna en çok ani kilo değişimleri ve ergenlik gibi durumlar sebep olmaktadır. LieracPhytolastil, 35 yıldan bu yana nesilden nesile geçen tecrübesi ile bizlere sunulan çatlak görünümü karşıtı mükemmel bir bakım ürünüdür. Jelin içeriğinde aslanpençesi, zemberek otu ve sarmaşığın yüksek konsantrasyonları bulunmaktadır. Bunlar sayesinde de etkin bir bakım sağlanmaktadır. LieracPhytolastil Jel göğüsler, kalça, basen ve karın için uygulanması gereken bir üründür. Günde bir defa ve masaj eşliğinde uygulanması tavsiye edilmektedir. Jeli sürekli ve düzenli olarak kullanır iseniz en iyi sonuçları elde edebilirsiniz.

Lierac markasının Phytolastil Jel ve SoluteSolusyon ürünleri en çok tercih edilen ürünler olduğunu söylemiştik. Şimdi ise LieracPhytolastilSoluteSolusyon ürününü inceleyelim. Ürünün özelliği ergenlik ve kilo değişimi sonrasında kullanımı için uygundur. Ürünün içeriğinde yeniden yapılandırıcı özellikleri bulunan sarmaşık, kırk kilit otu, aslanpençesi bitkilerinin bir araya gelerek oluşturduğu aktif konsantrasyona sahip içerikler yer almaktadır. PhytolastilSolute Serum bir çatlak bakımı sağlamaya yardımcı olan üründür. Bu ürün daha önceleri ampül halinde kullanıma sunulmuştur. Fakat kullanımı daha kolay olsun diye PhytolastilSolusyon artık sprey formunda satılmaktadır. Solusyonu çatlaklara karşı 8 hafta boyunca sabah ve akşam olarak düzenli bir şekilde masajlar yaparak uygulamanız tavsiye edilmektedir. Ürünü düzenli kullandığınız durumda çok başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

https://www.dermoeczanem.com/lierac-phytolastil-solute-catlaklar-icin-solusyon-75-ml

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir