Nikah Şekeri Modelleri

Nikahınız , nişanınız ,düğününüz ve özel davetlerinizde geleneksel çizgilerde yeni bir trend oluşuyor.Davetlerinizin şıklığına gölge düşüren hasır tasarım yalnızca tüllü nikah şekeri modellerinden sizlerde sıkıldıysanız ve yenilikçi modeller arıyorsanız bu yazımız sizleri oldukça ilgilendiriyor.
Özel tasarım nikah şekeri modelleri ile bizlerle buluşan ve oldukça şık tasarımları olan Sade tasarım markası ile Sizleri tanışmaya davet ediyoruz.2017 e damga vurucak olan Nikah Şekeri modellerine sözü daha fazla uzatmadan buyrun birlikte bakalım.

Deniz Kumu Nikah Şekeri

Mesajınız Var

 

Mercan kumu ve deniz kabuklarıyla hazırlanan bu model davetlerinizde sizi en iyi şekilde temsil edebilecek yetenekte.İş hayatının başlangıcından tutunda emeklilik hayallerinize kadar hep içimizde olan deniz kenarında ki huzurlu hayatı temsil etmesi amacıyla tasarlanmıştır.Üzerinde yer alan orgu ve kartvizitle davetlilerinizin vitrininde özel bir yer alacak ve davetinizi yada özel olan gecenizi sürekli hafızalarında taze kalmasını sağlayacaktır.

Deniz kabuğu ve kumu nikah şekeri modeli ile sizinde davetleriniz unutulmaz olsun.

Kuş Nikah Şekeri

Bülbül Yuvası

 

Hangimiz camdan dışarı bakıp hayaller kurmadık.Kimi zaman soğuk bir kış gecesinde buhalanmış cam a yazdık sevdiğimizin adını kimi zamansa berrak bir camın arkasında ilkbaharın eşsiz güzelliğinde o kuş cıvıltısı ile gözlerimiz hayallere daldı.Hep o kuşların ahenkli ucuşlarına daldı gözlerimiz yada dışı kusun yuva yapmak için calı cırpı toplayısını hangimiz saatlerce izlemedik.İşte özel davetinizde tüm bunları hatırltacak olan ve davetlilerde güzel bir tebessum oluşturacak olan bir model ile karşımıza çıkıyor Sade Tasarım.

Sizde davetinizde davetlilerinizin yüzünde sıcak bir gülümseme istiyorsanız ve vitrininde eşe dosta anlatılcak bir hikayeyle sergilenecek olan bir Nikah Şekeri istiyorsanız Bülbül yuvası Nikah Şekeri tamda sizin için.

Gelinlik Nikah Şekeri

Beyaz Işıltı

 

Her genç kızın hayali olan gelinlik… Darısı bizimde başımıza der gibiyiz.Bu model için çok da sözü uzatmaya gerek yok diyerek gelinlik formundaki bu model ile sizde davetlilerinize görsel bir şıklık sunabilirsiniz.

Sade Tasarımın en etkili modellerinden biri olan Gelinlik Nikah Şekeri modeli 2017 nin en trend modellerinden biri olmayı şimdiden hak ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir