Tek Taş Pırlanta İstanbul’da Nereden Alınabilir?

Hayatlarının en önemli sorusunu soracak olan ve yeni bir hayata başlamak için heyecanlı ve zor bir yola giren damat adayları; bu süreçte en çok pırlanta seçiminde zorlanmaktadır. Pırlanta seçimi hakkında genellikle pek bilgi sahibi olmayan damat adayları özellikle İstanbul’da nereden kaliteli ve güvenilir tektaş alabileceklerini merak eder. İstanbul oldukça büyük ve kalabalık bir şehir. Bunun yanında eğer yüzükler ve pırlantalar hakkında bilgi sahibi değilseniz; tamamen kuyumcunun insafına kalmışsınız demektir. Pırlanta yüzüklerin kalitesi, özellikleri, karatı, berraklığı ya da lekeli olup olmaması yüzüğe bakarak ne yazık ki anlaşılamaz. Bundan dolayı da en kaliteli yüzüğü, en uygun fiyatlara satın almak için yapmanız gereken tek şey Amor Pırlanta’yı ziyaret etmek. Binlerce model pırlanta yüzük ve tektaş modeli yorulmadan inceleyebilir, fiyatları karşılaştırabilir ve sizin için en uygun yüzüğü satın alabilirsiniz. Amor Pırlanta olarak pırlanta ve tektaş ürünlerimizin tamamı sertifikalıdır. Kullanılan pırlantaların kalitesi, uluslararası bağımsız elmas kuruluşları tarafından da değerlendirilmiş olup ürünlerimiz garantilidir. Bunun yanı sıra online olarak yapacağınız alışverişlerde Pırlanta kolye hediyesi yanı sıra indirim ve fırsatlar da sizi bekliyor.

Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük satın almak özellikle erkekler için inanılmaz zor bir eylem. Yüzük seçerken öncelikli olarak karşınızdaki kadının kıyafet tarzına ve aksesuar zevkine dikkat etmeniz gerekmektedir. Eğer biraz iddialı, süslü bir hanımefendi ile karşı karşıyaysak baget yüzük modelleri tam size göre olabilir. Sade bir şıklıktan yana olan ve abartı aksesuarlardan hoşlanmayan bir hanımefendiye pırlanta yüzük bakıyorsak; klasik modellerden şaşmamak her zaman en mantıklısı olacaktır. Bu noktada en önemli detay ise; alyans takılacaksa, tahminen ne renk olacağıdır. Eğer sarı alyans tercih edecekseniz tektaşı da sarı renk almanız önerilir. Eğer beyaz altın kullanacaksanız; tektaşın da beyaz altın olması iki yüzüğün bir arada kullanılması için önem teşkil eder.

Tek Taş

Tek taş birçok farklı modele ve kesime sahip pırlanta yüzük modellerinden biri. Baget kesim ve prenses kesim ise en çok tercih edilen kesimlerden biri olarak günümüzde en yaygın şekilde baget kesim pırlanta yüzükler kullanılmaktadır. Oldukça şık ve ışıltılı olmasının yanı sıra modern ve genç enerjisi sayesinde özellikle yeni nesil tarafından en çok tercih edilen yüzük modellerinden biri olmaktadır. Amor Pırlanta olarak  İtalyanca ve İspanyolca “aşk” kelimesinin karşılığı olarak aşkınızın da başrolü olmaya adayız! Amor pırlanta, kuyumculuk sektöründe 20 yılı aşkın engin tecrübeye sahip pırlanta uzmanları tarafından 2015 yılında kurulmuş olan ve geniş ürün yelpazesiyle birlikte, uluslararası Gia ve Hrd sertifikalı pırlantaların Türkiye’ye toptan satışını gerçekleştirmektedir. Arzu ettiğiniz pırlanta ve yüzük modelini sitemiz üzerinden kolayca satın alabilir, güvenle kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir