Trend Alarmı; ”Kareli Gömlekler”

90’ların sonunda kadın veya erkek ayrımı olmadan giyilen kareli gömlekler, yeni sezonda da karşımıza çıkıyor! Ancak bu kez ezberbozan bir şekilde.

Kareli Gömlekler ve Farklı Dokular

Nostaljik parçalar deyince akla gelen kareli gömlekler, yeni sezonda güçlü bir giriş yaparak hayatımıza giriyor. Ancak geçmişten hatırladığımız gibi kalın kumaş formlarıyla değil. Ayrıca aklımızda kalan o klasik desenlerden de eser kalmadığını söyleyebiliriz.

Siyah-Beyaz Kareli Gömlekler

Yeni sezonun trendi ve eminiz ki tercih edilecek parçalarından biri olan kareli gömlekler, 90’ları yıkıp geçiyor. Günümüze uyarlanan model ve dokularıyla, kareli gömlek aşkınız biraz daha artacak. Öncelikle her kadın ve erkeğin gardırobunda yer alması gereken siyah-beyaz modellerden bahsetmeliyiz. Kumaşı incecik, dokusu tiril tiril ve vazgeçilmez iki renk siyah-beyaz! Sezon boyunca iyi bir giriş yapmanın en iyi yolu olduğunu belirtelim.

Gömlek Yerine Elbisesini Versek!

Gömlek elbiseler geçtiğimiz sezonlarda fazlasıyla kullanıldı. Şimdi dolapta kendinize bir yer açın ve kareli gömlek elbiseleri askıya asın! Kısa botlarla kombinlediğinizde enfes duracak olan bu gömlekleri, zevkinize uygun renk seçenekleriyle giydiğinizde çıkarmak istemeyeceksiniz. Endişe etmeyin! Gününüzün stil dolu geçmesine izin verin.

Vahşi Batıdan Esinlenin!

Maskülen tarzın her sezon kendine yer bulduğunu bilmeyen yoktur. Bu tarzı kareli gömlek kullanarak yansıtmaya ne dersiniz? Dolabınızı açın ve gömleğinizi çıkartın. Altına bir jean ve şık kovboy çizmelerinizi giyerek, sokağın tozunu attırın! Tarzınızla bütünlük sağlayacak sade bir makyaj yapmayı da unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir