Yemediğiniz Şeyleri Cildinize Yedirmeyin!

Kozmetik ürünleri, güzellik merkezleri, spalar… Güzellik sektörlerine bir kendinizi  kaptırdınız mı, ne kadar çok şeyi harcadığınızı fark etmezsiniz bile. Pahalı ürün ve hizmetler ile bütçeniz, yapay ürünlerle de cildiniz heba olur. Boşa giden saatleri hesaba katmıyoruz bile. Doğal ürünlerle evde cilt bakımı yaparak, bu çok yönlü külfetlerden kurtulabilirsiniz.

Günümüzde cilt bakımı her kadın için önemli hale geldi. Güzellik merkezleri olsun, cilt bakım destek ürünleri olsun sektör iyice gelişip ekonomide yer edindi. Doğal adı altında kadınlara güzellik vaad eden bu sektör, ne kadar bitkisel, organik ya da doğal diyerek göz boyasa da, ürünler ve uygulamalar her geçen gün yapaylığını artırmakta. Türlü kimyasal bileşenlerle hazırlanan maskeler, serumlar ve yoğun cilt bakım takviyeleri  hiçte anlatıldığı gibi masum değil.

Cildimiz de canlıdır; bizimle birlikte solunum yapar, beslenir. Cildimiz de doğal yoldan beslenmek ister. Vücudumuza ağız yoluyla almayacağımız ürünleri, cildimizin öğün listesinden de çıkarmalıyız. Doğanın bize sunduğu çeşit çeşit faydalarıyla doğal ürünler, hem sağlığımıza hem de bütçemize külfet veren ürünlerden çok daha etkili.

Tabiaat en etkili güzellik merkezidir; siz de doğal ürünlerin bilinçli kullanımı ile tabiatın güzelliğine rakip olun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir